Offering you a complete choice of products which include indoor/outdoor lamp.
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Lamp Type | Garden Lamp |
| Light Source | LED |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Rating | 5 W |
| Input Voltage | 12 V DC |
| Cct | 2700 K |
| Ingress Protection | IP65 |
| Finish | Black |
| Control Option | Manual Switch |
Minimum order quantity: 100 Piece
Rajveer Roy (Proprietor)
Royal Fitness
Gali No.1, Green Avenue
Jalandhar - 144001, Punjab, India